Chrzanów, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany Elektromonter / Elektryk

Chrzanów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektromonter / Elektryk
(Chrzanów)

Opis stanowiska pracy:
&#8226; Wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń elektrycznych
&#8226; Konserwacja, naprawy instalacji oraz urządzeń elektrotechnicznych

Wymagania :
&#8226; Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe
&#8226; Podstawowe uprawnienia SEP
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Pracę na pewien etat
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości "Elektromonter/KR/2012", na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Maj, 2012  10:39

Identyfikator: 397250

Wyświetleń: 2708