Chrzanów, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk / Mechanik

Chrzanów

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. Dla naszego Klienta &#8211; firmy specjalizującej się w produkcji elementów aluminiowych dla branży budowlanej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK / MECHANIK
Miejsce pracy: Chrzanów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

&#8226; utrzymanie ruchu
&#8226; dokonywanie bieżących napraw, konserwacji, przeglądów
&#8226; reagowanie na awarie sprzętowe i czujnikowe

OFERUJEMY:

&#8226; atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)
&#8226; umowę o pracę
&#8226; dogodne godziny pracy (8-16)
&#8226; możliwość rozpoczęcia pracy &#8222;od zaraz&#8221;

WYMAGANIA:

&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (automatyka/ utrzymanie ruchu)
&#8226; zmysł techniczny
&#8226; samodzielność
&#8226; sumienność i zaradność

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl/ z dopiskiem "AUTOMATYK/CHRZANÓW/0715".

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.&#8221;

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Lipiec, 2015  10:52

Identyfikator: 555842

Wyświetleń: 1957